Collection: Tiktok Candy
-
Peelerz Peelable Mango Gummy 100gram Amos
Regular price $5.95Regular priceUnit price / per -
Peelerz Peelable Banana Gummy 100gram
Regular price $5.95Regular priceUnit price / per -
Big Bang Peelable Candy Lychee 100g Peelerz
Regular price $5.95Regular priceUnit price / per -
Big Bang Peelable Candy White Peach 100g Peelerz
Regular price $5.95Regular priceUnit price / per -
Sale
-
Gushers Fairy Floss pack
Regular price $15.95Regular priceUnit price / per -
(200g N.W.) Mixed JUICY JELLY Peeled!! GUMMY
Regular price $7.95Regular priceUnit price / per -
Peelerz Peelable Green Mango Gummy 100gram
Regular price $5.95Regular priceUnit price / per -
Mega Sour Blue Raspberry 5pc
Regular price $2.99Regular priceUnit price / per -
Sale
-
Extreme Sour Rainbow Crunch (Sour Skittles)
Regular price $10.00Regular priceUnit price / per -
KIDSFRENZY CANDY NOODLE CUP 53G
Regular price $3.99Regular priceUnit price / per -
BUBS Big Sour Skulls 100g Lemon Raspberry
Regular price $6.95Regular priceUnit price / per -
Mega Sour Watermelon 5pc
Regular price $2.99Regular priceUnit price / per -
Nik L Nip Wax Bottles 4 pack
Regular price $6.95Regular priceUnit price / per -
JUICY JELLY Peeled!! GUMMY GRAPE N.W. 100g
Regular price $4.95Regular priceUnit price / per$5.95Sale price $4.95Sale -
BUBS Banana and Caramel Mini Ovals 100g
Regular price $5.95Regular priceUnit price / per -
Mega Sour Apple 5pc
Regular price $2.99Regular priceUnit price / per -
Fruit 3D Gummies
Regular price $3.00Regular priceUnit price / per -
JUICY JELLY Peeled!! GUMMY Pineapple N.W. 100g
Regular price $4.95Regular priceUnit price / per$5.95Sale price $4.95Sale -
JUICY JELLY Peeled!! GUMMY Mango N.W. 100g
Regular price $4.95Regular priceUnit price / per$5.95Sale price $4.95Sale -
JUICY JELLY Peeled!! GUMMY White Peach N.W. 100g
Regular price $4.95Regular priceUnit price / per$5.95Sale price $4.95Sale -
Amos 4D Gummy - Pineapple 100g
Regular price $3.50Regular priceUnit price / per -
Stupidly Sour 100g Mixed Flavours
Regular price $2.50Regular priceUnit price / per$4.50Sale price $2.50Sale